Static HTML

vijesti

UPIS UČENIKA S TEŠKOĆAMA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 2. 6. 2020. 09:56

Ova obavijest je za učenike s teškoćama te njihove roditelja  , a vezana uz postupak prijave, kao i postupak upisa u I. razred srednje škole.

Upisi u srednje škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 29. 5. 2020. 10:02

Dragi roditelji, učenici!

S obzirom na specifičnost ovogodišnjeg odvijanja nastavnog procesa i upisi u srednje škole drugačiji su u odnosu na prethodne godine .

Međunarodni dan obitelji

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 13. 5. 2020. 11:10

"Obitelji su kompas koji nas vodi.One su nadahnuće da dođemo do velikih visina i naša udobnost kad povremeno posrnemo"- Brad Henry

Rezultati ankete - roditelji Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 6. 5. 2020. 10:23

anketa

Dragi roditelji,

u dolje navedenom dokumentu nalaze se rezultati ankete koju ste ispunili te Vam hvala na tome. Rezultati ankete smjernice su koje će nama, učiteljima, stručnim suradnicima, ravnateljici biti pomoć u daljnjem radu u nastavi na daljinu.

Svima Vama koji  ste iznesli kritike, kao i pohvale, zahvaljujemo i molimo za razumjevanje, jer ova situacija u kojoj smo trenutno, nova je i stresna, kako za učenike, vas roditelje, tako i nas, djelatnike...

pedagoginja

Povratak u školu - za roditelje učenika RN Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 4. 5. 2020. 07:41

Dragi roditelji učenika razredne nastave!

Kako nam se približava 11. svibanj, vrijeme povratka u nastavne klupe tako se, predpostavljam ,pojačavaju vaše dileme i nedoumice vezano uz isto.

Stoga Vam preporučam izuzetno zanimljivu brošuru gđe Elvire Vučković, prof. psihologije te člana Tima za krizne intervencije, u kojoj ćete  naći odgovore na mnoga pitanja.

Rezultati ankete učenika Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 20. 4. 2020. 10:00

Potovani roditelji!

Kako smo zbog novonastale situacije bili prisiljeni prijeći na novi oblik nastave, željeli smo ispitati stavove i mišljenja naših učenika vezano uz isto.

Anketa je provedena u periodu od 04.-10. travnja 2020.

Vjerujem da će Vam rezultati ankete biti zanimljivi i korisni kao i nama učiteljima te dati određene smjernice u daljnjem radu u nastavi na daljinu za koju, na žalost, ne znamo koliko će trajati.

Pedagoginja Zorica Jurašić

Vrednovanje u virtualnom okruženju Vijest ima dokument u privitku

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 20. 4. 2020. 09:02

Poštovani roditelji!

S obzirom da je nastava na daljinu proces u kojem i Vi kao roditelji snosite veliki teret, vjerovatno Vas zanima i vrednovanje u ovim uvjetima?!

Stoga u priloženoj prezentaciji pogledajte skraćeni oblik  Uputa za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinju  (MZO, 3. travnja 2020).

pedagoginja Zorica Jurašić

Facebook škole