> O školi  > Propisi

Autor: Katarina Juričić, 11. 5. 2015. 11:43

Pravilnik o radu 2015. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Katarina Juričić, 11. 5. 2015. 11:41

Statut škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 16. 4. 2015. 17:00

Statut je temeljni dokument svake ustanove koji uređuje njeno osnivanje, obveze osnivača, djelovanje, svrhu, ciljeve... Iz njega su izvedeni manji dokumenti. Za pripravnike je obavezan kod polaganja državnog ispita.

Novi uvjeti upisa u srednje škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 29. 1. 2013. 08:39

Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
          Ovom odlukom utvrđuju se zajednički, posebni i dodatni elementi i kriteriji za izbor
kandidata za upis u I. razred srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Osoba za rad s osobnim podacima Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:24

Osnovna školaJosipdolJosipdol dužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj , dužna nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

Sindikalni povjerenik u funkciji radničkog vijeća dao je prethodnu suglasnost da se Valentina Rendulić imenuje osobom zaduženom za nadzor nad prikupljanjem, korištenjem i dostavljanjem trećim osobama osobnih podataka radnika.

Valentina Rendulić obvezna je brižljivo čuvati sve podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti.

Zaštita dostojanstva radnika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:19

Osnovna školaJosipdoldužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj, ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstava radnika.

Dokument u privitku.

Katalog informacija Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:15

Ovaj Katalog informacija sadrži pregled informacija koje posjeduje, s kojima raspolaže i koje nadzire Osnovna škola JosipdolJosipdol i to kako slijedi:

1. pregled informacija,

2. opis sadržaja informacija,

3. namjena informacija,

4. način osiguravanja prava na pristup informacijama.

U privitku je cijeli dokument.

Pravilnik o praćenju i ocjenjivanju Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 2. 9. 2009.

Pravilnik o načinu praćenja i ocjenjivanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi. Uvijek aktualno među učenicima i jako dobro poznaju ovaj pravilnik kada treba pisati kontrolni ili budu prozvani da odgovovarju.

> O školi  > Propisi