vijesti

Popis odabranih udžbenika za školsku godinu 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 11. 7. 2023. 15:55

Poštovani roditelji i učenici,
za iduću školsku godinu svi učenici škole Josipdol, Skradnik, Oštarije i Tounj udžbenike će dobiti u školi temeljem vraćenih udžbenika od ove školske godine i dokupa udžbenika koji nedostaju ili su novi. Škola će provesti nabavu dokupa udžbenika.

Dolje ispod donosimo tablicu s popisom odabranih udžbenika za narednu školsku, 2023.-2024. godinu. Tablica s popisom knjiga i izdavača je ogromna jer su u njoj navedeni udžbenici za sve naše škole: Josipdol, Tounj, Oštarije i Skradnik.

[više]

Odluka o imenovanju osoba ovlaštenih za primanje i rješavanje pritužbe za rješavanje pritužbe dostojanstva radnika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 6. 7. 2023. 08:22

Odluke u privitku.