Popis udžbenika za školsku godinu 2018./19. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 26. 6. 2018. 07:30

Popis obveznih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za sve razrede naše škole za sljedeću školsku godinu 2018./2019. možete preuzeti klikom na priloženi dokument.

INFORMATIKA

Od školske godine 2018./2019. nastavni predmet informatika postaje obvezan predmet za učenike 5. i 6. razreda, a za učenike 7. i 8. razreda informatika ostaje izborni predmet.

Nastava informatike će se održavati prema novom kurikulumu iz Informatike.  Udžbenici i radne bilježnice za Informatiku će imati isti naslov i istu brojčanu oznaku, ali će biti dorađeni i usklađeni s novim kurikulumom

Likovne mape naručuju se u školi u rujnu!

[više]

PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA IZRICANJE PEDAGOŠKIH MJERA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 1. 9. 2015. 16:59

MINISTARSTVO ZNANOSTI, OBRAZOVANJA I SPORTA Na temelju članka 86. stavka 3. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. – ispravak, 90/11., 16/12., 86/12., 94/13. i 152/14.), ministar znanosti, obrazovanja i sporta donosi PRAVILNIK O KRITERIJIMA ZA IZRICANJE PEDAGOŠKIH MJERA

[više]

Statut škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 16. 4. 2015. 17:00

Statut je temeljni dokument svake ustanove koji uređuje njeno osnivanje, obveze osnivača, djelovanje, svrhu, ciljeve... Iz njega su izvedeni manji dokumenti. Za pripravnike je obavezan kod polaganja državnog ispita.

[više]

Pristup informacijama Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 1. 9. 2014. 08:28

[više]

Novi uvjeti upisa u srednje škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 29. 1. 2013. 08:39

Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
          Ovom odlukom utvrđuju se zajednički, posebni i dodatni elementi i kriteriji za izbor
kandidata za upis u I. razred srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

[više]

Fiskalna odgovornost Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 10. 12. 2012. 09:03

[više]

Poslovnik o radu kolegijalnih tijela Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 31. 10. 2012. 12:49

Poslovnik je u pravilu namijenjen za sve koji su navedeni u 1. članku, tj. za tijela škole koja su nužna za funkcioniranje. Međutim, uputno je da se na ovaj način organiziraju sastanci i drugih tijela koja se imenuju periodično ili trajno: odbori i povjerenstva.

[više]

Pravila o provedbi izleta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 31. 10. 2012. 12:39

Pravila o provedbi izleta. Važno ih je proučiti i prema njima organiizirati buduće izlete za vaše razrede.

Antikorupcijski program

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 30. 9. 2012. 11:15

Na temelju Nacionalnog programa suzbijanja korupcije i Strategije suzbijanja
korupcije, Školski odbor Osnovne škole „Josipdol“ Josipdol dana 01. rujna 2009.
godine donosi:
ANTIKORUPCIJSKI PROGRAM
Škola kao javna ustanova u okviru obavljanja javne službe dužna je poduzimati
preventivne mjere i djelovati na suzbijanju korupcije koja se može definirati kao svaki
oblik zlouporabe ovlasti radi osobne ili skupne koristi, a na štetu društvene zajednice.
Aktivnosti i mjere protiv korupcije u školi se poduzimaju na nekoliko područja rada:

[više]

Osoba za rad s osobnim podacima Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:24

Osnovna školaJosipdolJosipdol dužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj , dužna nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

Sindikalni povjerenik u funkciji radničkog vijeća dao je prethodnu suglasnost da se Valentina Rendulić imenuje osobom zaduženom za nadzor nad prikupljanjem, korištenjem i dostavljanjem trećim osobama osobnih podataka radnika.

Valentina Rendulić obvezna je brižljivo čuvati sve podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti.

[više]

Zaštita dostojanstva radnika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:19

Osnovna školaJosipdoldužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj, ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstava radnika.

Dokument u privitku.

[više]

Katalog informacija Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:15

Ovaj Katalog informacija sadrži pregled informacija koje posjeduje, s kojima raspolaže i koje nadzire Osnovna škola JosipdolJosipdol i to kako slijedi:

1. pregled informacija,

2. opis sadržaja informacija,

3. namjena informacija,

4. način osiguravanja prava na pristup informacijama.

U privitku je cijeli dokument.

[više]

Pravilnik o praćenju i ocjenjivanju Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 1. 10. 2010.

Pravilnik o načinu praćenja i ocjenjivanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi. Uvijek aktualno među učenicima i jako dobro poznaju ovaj pravilnik kada treba pisati kontrolni ili budu prozvani da odgovovarju.