Poziv za dostavu ponuda - nabava udžbenika za šk.godinu 2021./2022.

Javna nabava

JAVNA NABAVA

Sprječavanje sukoba interesa

Temeljem članka 80. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj: 120/16. i 114/22.) a radi sprječavanja sukoba interesa javni naručitelji obavezni su objaviti popis gospodarskih subjekata s kojima su predstavnici javnog tijela u određenom odnosu koji se smatra sukobom interesa ili obavijestiti da takvi subjekti ne postoje.

Sukladno odredbi članka 80. stavka 2. točke 1. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“, broj 120/16. i 114/22.):

Osnovna škola "Josipdol" Josipdol" kao javni naručitelj objavljuje da nepostoji sukob interesa, u smislu odredaba članka 76. stavka 1. te članka 77. Zakona o javnoj nabavi.

Sukob interesa opisan je člancima 75. – 83. Zakona o javnoj nabavi.

Na Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske u lijevom izborniku kliknite na "Tražilica objava " i u rubrici Objavljeni dokumenti u polje pod Naručitelj upišite: Osnovna škola "Josipdol", kako biste dobili popis svih objavljenih postupaka javne nabave.

Javni naručitelj:               Osnovna škola "Josipdol" Josipdol,

Karlovačka 17, Josipdol,