A kod nas...

Dani kruha u Skradniku

Autor: IRINA GRAČANIN, 21. 10. 2013.

PŠ SKRADNIK - Dana 18. listopada 2013.g. tradicionalno smo obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u našoj školi. Vrijedne ruke majki i baka ispekle su razne kolače, kruhove i ostale slatke i slane delicije. Nakon pjesme, plesa i recitacija, pop Antun Luketić blagoslovio je sve prisutne i naše plodove. Još jednom veliko hvala roditeljima, bakama, djedovima i našoj teti Zori.

Učiteljice i učenici PŠ Skradnik

Razredi

Trenutno, u školskoj godini 2018/19., ovdje nema nijednog razreda.

Razredi se upisuju tako da se učenicima pri unosu u imenik upiše i atribut 'pripadnost grupi'.
Taj atribut također mora biti u obliku <godina>::<broj><slovo>, naprimjer 2006::3b za razred 3b u školskoj godini 2006./07.

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.

Facebook škole

Novo u "literarnom"