A kod nas...

Svjetski dan hrane

Autor: KATARINA PRIBANIĆ, 18. 10. 2012.

Ovako su Svjetski dan hrane obilježili naši najmlađi...

Svjetski dan hrane i Dan kruha učenici nižih razreda Osnovne škole Josipdol  obilježili su na drugačiji način. Taj dan su zajedno sa svojim učiteljicama Vesnom, Tanjom i Višnjom i učiteljem Zvonimirom naučili pripremati kompot i voćnu salatu. Od kuće učenici su donijeli raznovrsno voće od kojeg smo pripremili ukusne slastice. Pomogle su nam i vrijedne mame koje su gulile voće. Na kraju smo se svi zasladili. Dobro smo se zabavili i mnogo toga naučili o hrani.

Pogledajte kako nam je bilo!  (pripazite ima nekoliko stranica sa sličicama) :)

Učiteljica Tanja Županić

Razredi

Trenutno, u školskoj godini 2018/19., ovdje nema nijednog razreda.

Razredi se upisuju tako da se učenicima pri unosu u imenik upiše i atribut 'pripadnost grupi'.
Taj atribut također mora biti u obliku <godina>::<broj><slovo>, naprimjer 2006::3b za razred 3b u školskoj godini 2006./07.

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.