ZOO u gostima

Autor: Sanja Kurelac, 11. 3. 2021.

S obzirom na trenutne okolnosti i nemogućnost učenika da sa svojim nastavnicima posjete zoološke vrtove, ured edukatora Zoološkog vrta grada Zagreba u program je uveo besplatne on line programe za osnovne škole pod zajedničkim nazivom ZOO U GOSTIMA. Rado smo se odazvali pozivu Ustanove Zoološki vrt grada Zagreba i omogućili učenicima osmog razreda da na satu biologije sudjeluju u on line edukaciji na temu „ Od kud ti, čovječe ? „.

Uz vodstvo odlične edukatorice Tine prisjetili smo se našeg evolucijskog puta, od davnog pretka  Australopithecus afarensisa do nas, Homo sapiensa.