Infokup – školsko natjecanje

Autor: Sanja Kurelac, 24. 2. 2021.

3. veljače održano je školsko natjecanje iz informatike. Ove godine na školskom natjecanju iz kategorije digitalne kompetencije sudjelovalo je četiri učenika: Josip Kovačević (5. razred), Filip Franjković (6. razred), Ivana Marinić (6. razred), Leonarda Sabljak (6. razred), a iz kategorije osnove informatike sudjelovalo je tri učenika: Filip Turudić (7. razred), Ivan Stipetić – Božičević (7. razred) i Luka Crnković (7. razred).

Na županijsko natjecanje Infokup pozvan je Filip Turudić učenik PŠ Siniše i Zrinka Rendulić (mentorica Sanja Kurelac).

Učenicima čestitke za sudjelovanje na školskoj razini, a Filipu puno uspjeha na županijskoj razini.