Zajedno za bolji internet

Autor: Sanja Kurelac, 9. 2. 2021.

ONLINE KVIZ za djecu i mlade o sigurnosti na internetu organizirat će se 09. veljače 2021. godine u razdoblju od 9.00 do 19.00 sati. Kako biste pristupili online kvizu, na sam Dan sigurnijeg interneta ćete morati preuzeti mobilnu aplikaciju koja će biti dostupna za preuzimanje na www.dansigurnijeginterneta.org. Mobilnu aplikaciju možete besplatno preuzeti i instalirati na mobitele i tablete.
Za pristupanje kvizu ne trebate ostavljati svoje osobne podatke te Vas molimo da nigdje ne navodite svoje ime, prezime, adresu ili broj telefona. Nakon što riješite kviz dobit će te povratnu informaciju o vašem rezultatu te će vam biti dodijeljen jedinstveni KOD koji trebate pohraniti (obavezno napravite screenshot). Screenshot je dokaz koji vam je potreban za preuzimanje nagrade, ukoliko budete izabrani.