Dobrodošlica

Autor: Josip Anušić, 22. 1. 2009.

Poštovani posjetitelji, oni namjerni i oni slučajni, dobro došli na stranice škole Josipdol i ako ovo čitate znači da se još nismo odmaknuli od početka, stranica je u izradi. Dosad ste na ovoj adresi mogli naći statične i dobrano zastarjele stranice i po izgledu i tehničkim mogućnostima kao i po sadržajima. Ipak, te stranice svojevremeno su bile među prvima u županiji.

Nadajmo se da će tim administratora i uredništvo stranice imati dovoljno ideja i dovoljno htjenja da stavi u funkciju sve predložene linkove, kao što su: kutak za roditelje, spajalica, foto-albumi, povijest, predstavljanje područnih škola. I još kad bi sve to bilo aktuelno, svi bi bili sretni. Roditelji i vi ste pozvani sudjelovati kreiranju sadržaja prilozima iz svoje struke, pisanim, slikovnim i drugim materijalima, ali i prijedlozima.

Priloženi dokumenti:
phplm-manual-3.0.pdf