Obavijest roditeljima učenika 8.razreda

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 16. 11. 2023.

Obavijest roditeljima učenika 8.razreda o održavanju roditeljskog sastanka

povodom upisa učenika osmih razreda u srednje škole Karlovačke županije

Dana 28. studenoga 2023. godine (utorak) u 14:30 sati u Domu kulture Plaški (Kino Plaški) održat će se roditeljski sastanak za roditelje učenika osmih razreda OŠ "Josipdol" (OŠ Josipdol, PŠ Tounj i PŠ Oštarije), te OŠ Plaški.

Sastanak se održava povodom upisa učenika osmih razreda u srednje škole Karlovačke županije, a prisustvovat će mu predstavnici Županije, Grada te Županijske i gospodarske obrtničke komore.

Na roditeljskom sastanku uz roditelje sudjeluju i učenici osmih razreda sa svojim razrednicima, te stručni suradnici.

Molimo da se dogovorenom sastanku odazovete u naznačeno vrijeme.

Cilj roditeljskog sastanka je upućivanje učenika i roditelja te dobivanja informacija o upisima i zanimanjima iz prve ruke od strane srednjih škola, ali i obrtnika i poduzetnika s područja Karlovačke županije koji zapošljavaju radnike traženih struka.

Naglasak je na osposobljenju učenika za život i rad u  promjenjivom društveno-kulturnom kontekstu prema zahtjevima tržišnog gospodarstva.

Napomena: Roditelji vode učenike do Plaškog.  Bit će im omogućeno da odu s dijela 7. sata.