Proglašeni smo BIG školom!!! :)

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 27. 5. 2024.

(Nastavak uspjeha u BIG projektu)
Osnovna škola Josipdol sa svojim područnim školama Tounj i Oštarije od ove školske godine sudjeluje u velikom projektu Budi internet genijalac. (BIG)
U petak, 26. travnja 2024. organizirano je proglašenje BIG ŠKOLA na području Karlovačke županije. Svega 5 škola je izabrano za BIG škole a mi s ponosom možemo reći da je naša škola jedna od njih!!! 🥳

S obzirom da je 4 učitelja i stručnih suradnika naše škole završilo BIG tečaj na Loomenu, a učiteljice Anita Poljak i Katarina Butković stekle status BIG ambasadora naša škola je dobila titulu BIG ŠKOLE. S ponosom ćemo staviti ploču na zid škole gdje će nas svakodnevno podsjećati koliko truda naši učenici i učitelji ulažu u sigurno korištenje interneta!
Veselimo se daljnjoj suradnji i ponosni smo što smo dio tako velikog projekta.