Poziv za upis u kraći program predškole

2.09.2024

Pozivaju se svi roditelji koji još nisu prijavili svoju djecu u program predškole da to učine do 20. 9. 2024. godine. Kraći program predškole namijenjen je djeci koja su rođena u periodu od 1. 4. 2018. – 31. 3. 2019., koja imaju prebivalište na području Općine Tounj, a nisu upisana u redoviti program Dječjeg vrtića. Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju program predškole je obavezan za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu. Kraći program predškole započinje  s radom u listopadu. Besplatan je za svu djecu i odvijat će se dva puta tjedno u popodnevnim satima.

Zahtjev za upis u kraći program predškole potrebno je poslati mailom na adresu ured@os-josipdol.skole.hr   ili osobno donijeti u OŠ Josipdol ( tajništvo škole), najkasnije do 20.9.2024. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na  broj telefona: 047 581 112.

Zadnje vijesti:

Natječaj za radno mjesto odgojitelj/ica u Tounju

Odgojitelj/ica za rad u mješovitoj odgojno-obrazovnoj skupini za provođenje programa predškolskog odgoja i obrazovanja za djecu od navršene treće godine života do polaska u osnovnu školu - 1 izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme od 40 sati tjedno pri PŠ...

Prvi školski dan

Svi učenici trebaju ponijeti školsku torbu kako bi preuzeli udžbenike. Učenici od 2. do 8. razreda trebaju ponijeti bilježnicu i olovku radi bilježenja važnih informacija i rasporeda sati.
Obvezno je imati čistu obuću namijenjenu samo za boravljenje u školi.

Financiranje obrazovnih materijala

ODLUKU O FINANCIRANJU DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA U REPUBLICI HRVATSKOJ ZA ŠKOLSKU GODINU 2024./2025. SREDSTVIMA IZ DRŽAVNOG PRORAČUNA REPUBLIKE HRVATSKE Poveznica na odluku.