> PRO TOUNJ
A kod nas...

LIK 2016.

Autor: Snježana Brozinić, Anita Poljak, 23. 2. 2016.

Ovogodišnje natjecanje iz likovne kulture bilo je vrlo zanimljivo, raznoliko i zahtjevno. Postavljena tema-poticaj bila je „Mediteran u meni“. Učenici su trebali u grafičkoj tehnici karton tiska osmisliti rad vezan za Mediteran, a to znači ideju izrezati iz kartona, nalijepiti na drugi karton, obojati i na kraju otisnuti. Trebali su se poštivati i postavljeni zadaci, kao što je toplo-hladni kontrast te pozitivni i negativni prostor plohe.

Učenici čiji su radovi odabrani za županijsku izložbu su:

Josipdol  - Klara Marinić 6.r. i Valentina Bićanić 6.r.,

PŠ Oštarije- Doris Božičević 8.r., Anamarija Grdić 8.r., Lana Juričić 5.r. i Petra Žilić 8.r.,

PŠ Tounj  -Frančeska Brletić 6.r.,Ivan Vuković 8.r., Marija Juraić 8.r., Ksenija Fumić 7.r. i Lana Tomašković 6.r..

A sada šećer na kraju!

Rad učenice Lane Tomašković iz PŠ Tounj odabran je za državno natjecanje.

Bravo Lana!

Snježana Brozinić