> PRO TOUNJ
A kod nas...

HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Autor: Anita Poljak, 18. 9. 2013.

Povodom Hrvatskog olimpijskog dana u našim je školama organizirano niz aktivnosti kojima su naši učenici prigodno i poučno obilježili taj dan.

Područna škola Oštarije, škola Josipdol

Učenici nižih razreda /  1. - 4. /i njihovi učitelji obilježili su Hrvatski olimpijski dan nizom aktivnosti natjecateljskog karaktera/štafetne igre, trčanja, skakanja/

Područna škola Tounj

Učenici nižih razreda /1.-4./ i njihove učiteljice organizirale su različite poligone s prirodnim i umjetnim preprekama.

Učenici viših razreda/5.-8./i predmetni nastavnici organizirali su natjecanje  u nogometu/dječaci/ i graničaru /djevojčice/.

Učenici kao i njihovi učitelji  bili su  odjeveni u bijele majice kao simbolom zdravlja i zdravog načina aktivnosti.

Učitelji su na satovima razrednika i satovima TZK-e  razgovarali s učenicima o temama vezanim uz sport kao temelj zdravog načina života već od najranije životne dobi.

Maja Stošić