Javna nabava

Autor: Josip Anušić, 10. 11. 2010.

REPUBLIKA HRVATSKA
KARLOVAČKA ŽUPANIJA
OSNOVNA ŠKOLA „JOSIPDOL“
J O S I P D O L

Klasa:602-02/10-01/188
Urbroj:2133-28/10-01-1
Josipdol, 24.09.2010

GOSPODARSKIM SUBJEKTIMA, svima

PREDMET: Obavijest glede provedbe postupka javne nabave.-

Temeljem članka 5. C Zakona o javnoj nabavi ("N.N." broj:110/07, 125/08.) obavještavam sve gospodarske subjekte da ravnateljica Osnovne škole „Josipdol“ Josipdol ne obavlja upravljačku djelatnost niti je vlasnica poslovnih udjela, dionica odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluje u upravljanju odnosno u kapitalu bilo kojeg gospodarskog subjekta s više od 20 %, stoga nema gospodarskih subjekata s kojima Osnovna škola „Josipdol“ Josipdol kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu članka 5.C Zakona o javnoj nabavi.

Zorica Jurašić

REPBULIKA HRVATSKA

KARLOVAČKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA "JOSIPDOL"

J O S I P D O L

KLASA:404-01/11-01-3

URBROJ:2133-28/11-01-2

Josipdol, 28.03.2011.

Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja za 2010. godinu

Dokument s tablicama se nalazi u prilogu!

Napomena: Ukoliko tijelo javne vlasti kao naručitelj drži potrebnim, može u posebnom Dodatku „Pregledu sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja“, pozivom na broj pod kojim se podaci o ugovoru i njegovu izvršenju nalaze u tom Pregledu, dati detaljnije odnosno dodatne podatke vezane za sklapanje i izvršenje tog ugovora. U tom slučaju, Dodatak „Pregledu ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja“ također se objavljuje na internetskim stranicama u nastavku, na način utvrđen Zaključkom Vlade Republike Hrvatske.

> Oglasna ploča