A kod nas...

Želim stablo

Autor: Anita Poljak, 15. 12. 2017.

Dragi učenici, poštovani roditelji podržite našu školu na natječaju Želim stablo na kojem možemo osvojiti set za zalijevanje biljaka s kojim možemo nadograditi Micro:bit.

Prvih 100 škola sa najviše glasova osvaja nagradu: set za zalijevanje koji se sastoji od senzora za vlažnost i pumpice za vodu.

Svi koji žele podržati našu školu neka posjete stranicu: https://www.profil-klett.hr

Razredi

Trenutno, u školskoj godini 2018/19., ovdje nema nijednog razreda.

Razredi se upisuju tako da se učenicima pri unosu u imenik upiše i atribut 'pripadnost grupi'.
Taj atribut također mora biti u obliku <godina>::<broj><slovo>, naprimjer 2006::3b za razred 3b u školskoj godini 2006./07.

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.