A kod nas...

Dani zahvalnosti za plodove zemlje- Dani kruha

Autor: ANITA Žanić Prebežić, 24. 10. 2014.

Mjesec listopad je pravi jesenski mjesec u kojem smo zahvalni za plodove koje nam nesebično daje zemlja, to je ujedno i prilika da se zamislimo kakvu hranu jedemo, a što bismo trebali jesti. Još uvijek nismo dovoljno svjesni da imamo priliku svaki dan blagovati tri obroka, dok u nekim zemljama vlada glad.

Svake školske godine u mjesecu listopadu nastojimo prigodnim programom obilježiti i osvijestiti sve vezano kruh, žitarice i hranu koju svaki dan jedemo. Ove školske godine učenici od prvog do četvrtog razreda su nam priredili prigodan program pa smo tako mogli vidjeti i čuti Pjesmu mlinskog kola, recitacije Kruh, kruh; Blago danu koji počne mirisima kruha, a učenici četvrt razreda su odglumili scensku igru Ostvareni san Mirne Grbec. U prezentaciji Povijest kruha učenica Sare Rendulić i Sare Mudrić saznali smo o razvoju i obliku kruha tijekom povijesti. Učenici Tea Belančić i Denis Bićanić su nas osvijestili o problemu gladi u svijetu. Zahvaljujemo svim učenicima i vrijednim mamama koje su ispekle pekarske proizvode.

Priloženi dokumenti:
20141023_113436.jpg (2.62 MB)

Razredi

Trenutno, u školskoj godini 2018/19., ovdje nema nijednog razreda.

Razredi se upisuju tako da se učenicima pri unosu u imenik upiše i atribut 'pripadnost grupi'.
Taj atribut također mora biti u obliku <godina>::<broj><slovo>, naprimjer 2006::3b za razred 3b u školskoj godini 2006./07.

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.

Facebook škole

Novo u "literarnom"