A kod nas...

SKRADNIK: Božićna priredba

Autor: IRINA GRAČANIN, VERICA MAMIĆ, 19. 12. 2013.

Članovi DPD-a Sv. Marko u Skradniku ugostili su učenike i učiteljice u svom domu. Prigodnim poklonima zaželjeli su sretne i blagoslovljene blagdane.

Kao što već tradicija nalaže, zadnjeg dana prvog nastavnog razdoblja održan je božićni program učenika u PŠ Skradnik. Bilo je veselo, mnoštvo pjesama, plesa, izgubljeni Zvončić pronašao je svoju sreću, medu je oduševio pahuljica let i okićen bor. Pozivu učiteljica i učenika odazvali su se majke, očevi, bake, djedovi. Zasladili smo se i nazdravli nadolazećim Božiću i Novoj godini.

Još jednom hvala svima koji su došli na našu priredbu. Želimo vam sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu novu godinu!!

Učenici i učiteljice PŠ Skradnik

Razredi

Trenutno, u školskoj godini 2018/19., ovdje nema nijednog razreda.

Razredi se upisuju tako da se učenicima pri unosu u imenik upiše i atribut 'pripadnost grupi'.
Taj atribut također mora biti u obliku <godina>::<broj><slovo>, naprimjer 2006::3b za razred 3b u školskoj godini 2006./07.

Možete pogledati i razrede iz prošlih školskih godina.

Facebook škole

Novo u "literarnom"