A kod nas...

JOSIPDOL: Kviz i Božićni igrokaz

Autor: Josip Anušić, 19. 12. 2013.

Josipdol, 19.12.2013. - Naša matična škola u Josipdolu ugostila je kviz natjecatelje iz PŠ Oštarija i PŠ Tounja već drugu godinu za redom nakon što je naišao na dobar odjek sa svog prvoga održavanja u Oštarijama. Kviz se priprema za učenike 4.-ih, 7-ih i 8-ih razreda. Na kraju natjecanja može se reći da su rezultati bili pošteno, tj. bratski, razdijeljeni. Sve tri škole imale su svoje prvake. Između 4-ih razreda u teškoj i neizvjesnoj borbi najbolji su bili učenici domaćini, iz Josipdola. Oštarski sedmaši bili su najbolji u svojoj kategoriji, dok su osmaši iz Tounja bili najbolji među svojim vršnjacima.

Nakon zajedničkog i pojedinačnog slikanja pobjednika počela je priredba na kojoj su nastupili zborovi iz Josipdola i Oštarija. Glumačka trupa učiteljice Marine Gračanin oduševila je malobrojnu publiku. Sve u svemu večer za pamćenje i neka žale oni koji nisu bili .