A kod nas...

Zadrugari Karlovačke županije predstavili svoj rad u našoj školi

Autor: Josip Anušić, 22. 5. 2011.

Josipdol, 20. svibnja 2011. - Naša škola bila je domaćin, već drugu godinu zaredom, zadrugarima učeničkih zadruga iz Karlovačke županije. Svoje radove i zadruge, svoje umijeće, predstavili su stručnom žiriju, kao i svima zainteresiranima koji obišli izložbene stolove. Drugi dio susreta bio je ispunjen predstavljanjem našega kraja gostima zadrugarima. Prvo odredište bio je drevni grad Frankopana, srednjevjekovna metropola, Modruš. Vrlo zanimljivo predstavljanje pružio je domaći sin, pop Ante Luketić, župnik Oštarija. Slijedio je sladoled u restoranu na jezeru Sabljaci. Po povratku priopćeni su rezulatati i uručene zahvalnice za sudjelovanje. FOTOgrafije pogledajte u nastavku.

Fotografije sa susreta.

Od Josipdol ZADRUGE smotra 20-5-2011