A u nas ...

Dani PŠ Oštarije

Autor: Josip Anušić, 13. 6. 2013.

(Oštarije, 13.6.2013.) - Područna škola Oštarije u zadnjem tjednu nastavne godine bogato je obilježila dan škole, tj. druženja i susreta kroz kulturno umjetnički program, sportska natjecanja i misom zahvalnicom. Ponedjeljak je bio rezerviran za priredbu koju su pripremili učenici Oštarija, u to ime utorak je za sve učenike i njihove roditelje 1. Osnovna škola iz Ogulina odigrala svoju jednosatnu dramsku predstavu "Čarobnjak iz Oza", a četvrtak na blagdan sv. Antuna učenici, roditelji, bake, djedovi i djelatnici, misom zahvalnicom za uspješnu školsku godinu su zaokružili proslavu dana škole.

Zadnji tjedan nastavne godine za učenike je pun uzbuđenja. Tu je radost zbog postignutog uspjeha, prešla se još jedna stepenica u životu. Radost jer će narednih dana imati priliku otići dragoj radbini na duže vrijeme ili na more ili na planine. Ipak, ono što je iza nas ne treba zaboraviti, a to će nam u budućnosti uvijek koristiti. Misu zahvalnicu predvodio je župnik i upravitelj svetišta Gospe od Čudesa, pop Antun Luketić.

POkretne slike ili prezentacija radionica s dana škole u Oštarijama 10.6.2013.

> MZOS