A u nas ...

Mala biciklijada

Autor: Viktorija Pribanić, LUKA BOŽIČEVIĆ, 30. 10. 2009.

Oštarije, u prohladno, ali sunčano jutro 29. listopada održana je biciklijada u organizaciji Biciklističkog kluba „Kotač“ iz Josipdola i PŠ „Siniša i Zrinko Rendulić“ u Oštarijama. Pokrovitelji su bili općina Josipdol i Društvo naša djeca iz Josipdola.
Sudjelovalo je 58 učenika od 1. do 8. razreda koji su se natjecali u četiri kategorije. Najveći odaziv bio je među mlađim uzrastima.

Svi učenici pokazali su svoju spretnost i snalažljivost u savladavanju prepreka na poligonima. Što je uzrast bio stariji to su zahtjevi bili veći. Bez obzira tko se natjecao navijalo se glasno za sve. Najuzbudljivije i najneizvjesnije za sudionike bilo je proglašavanje najuspješnijih. Svi sudionici dobili su diplome i čokoladu, a oni koji su osvojili prvo mjesto nagrađeni su još i knjigom.

Rezultati prve kategorije (1. i 2. razred ) prvo mjesto osvojio je Dino Cazin, drugi je bio Edi Graovac, a treći Alen Mance. Pobjednik u drugoj kategoriji (3. i 4. razred) bio je Ivan Prebeg, drugi Robert Paušić, a treći Tin Medved. U trećoj kategoriji (5. i 6 razred) prvi je Matej Medved, drugi je Stjepan Cindrić, treći Bruno Fićurin. U četvrtoj kategorij ( 7. i 8. razred ) pobijedio je Andrija Božičević, drugo mjesto osvojio je Marko Božičević, a treće Karlo Sabljak.

Više fotografija u Foto-galeriji.

> MZOS