A u nas ...

Nove medalje u kuglanju

Autor: RUŽA NERALIĆ, 12. 5. 2014.

Učenice naše škole bile su ponovno uspješne na Turniru mladih kulačkog saveza Karlovačke županije održaom u Karlovcu 11.5.2014.god.

U konkurenciji djevojčica do 12 godina 1. mjesto osvojila je Gabriela Stojak učenica 5. raz. škole Oštarije, a Anamarija Grdić, učenica 6. raz., osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.

Ivana Neralić nastupila je u starijoj dobnoj skupini, do 14 godina, i osvojila ponovno 1. mjesto i zlatnu medalju.

Ove naše perspektivne kuglačice nastupit će na još dva turnira u županiji, Ogulin 18. svibnja i Ozalj 1. lipnja o.g., te na regionalnom turniru u Rijeci 25. svibnja.