A u nas ...

Žensko kuglanje i dalje vrlo uspješno

Autor: Ruža Neralić, 19. 1. 2014.

Ivana Neralić, učenica 7. razreda škole Oštarije, kuglanjem se bavi pet godina. Na državnim prvenstvima i turnirima ostvarila je zapažene rezultate. Na 4. turniru mladih KSKŽ u Slunju 28. 12. 2013. g. osvojila je 1. mjesto. Na 23. pojedinacnom prvenstvu RH za kadetkinje osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju u Zagrebu 11. i 12. siječnja ove godine.

Nastupila je i na 23. pojedinačnom prvenstvu za juniorke do 18 godina u jakoj konkurenciji zagrebačkih igračica s prvoligaškim iskustvom i reprezentativki koje su od naše trinaestogodišnje Ivane starije pet, šest godina. Na prvenstvu je nastupilo 37 igračica iz cijele Hrvatske, a Ivana, iako je najmlađa među njima, osvojila je 8. mjesto rezultatima 526 i 540. Čestitke Ivani !

Osim Ivane kuglanjem se bave Barbara Žilić, Lara Belančić 8. razred, Gabrijela Stojak 5. r. i Anamarija Grdić 6. r. koje su uspješno nastupile na županijskim turnirima, Anamarija 1. mjesto, a Gabrijela 2. mjesto u Slunju na županijskom turniru.

> MZOS