A u nas ...

"Ča veliki ča mali" u maškarama

Autor: Maja Stošić, 19. 2. 2012.

Tradicionalno,19.veljače 2012. održan je Dječji maskenbal u organizaciji DND Ogulin.
Prvi put u toj manifestaciji sudjelovali su učenici  naše škole, članovi Učeničke zadruge "ČA VELIKI ČA MALI".
Maskirani učenici Klara, Doris, Barbara, Lea, Lara, Petra, Luka, Petra, Lucija i Antonija nakon šminkanja i završnog dotjerivanja postali su PRAVI MORČIĆI spremni za nastup.
Uživali su u sportskoj dvorani Ogulin na oduševljenje svih sudionika programa. Njihovo zadovoljstvo bilo je popraćeno dobrom muzikom, zabavom, plesom i finim krafnama.
Posebna zahvala roditeljima, učiteljici Irini, našem domaru  Zokiju, koji su nam pomogli da sve to realiziramo.

Neka to bude poticaj svima da se ta tradicija nastavi i u idućim godinama na obostrano zadovoljstvo.

> MZOS