A u nas ...

Oštarci osvojili visoko 3. mjesto

Autor: Josip Anušić, 24. 2. 2010.

Senj, 24. veljače 2010. - Četveročlana učenička ekipa PŠ Siniše i Zrinka Rendulića Oštarije osvojili su visoko treće mjesto na biskupijskoj razini natjecanja iz vjeronaučne građe koja se ove godine odnosila na bl. Alojzija Stepinca. Ekipu su činili Tea Grba, Filip Franjković i Lorena Fićurin učenici 7. razreda, te Mateja Mihaljević učenica 5. razreda.

Manje-više isti sastav učenika već treću godinu za redom osvaja visoka mjesta na ovom netjecanju. Prošle godine bili su čak 2., a godinu prije 4. Unatrag gledano imaju osvojeno 3., 2. i 4. mjesto. Kada bi se gledao kontinuirani uspjeh ekipa ove škole sigurno bi bila najbolja na biskupiji. Podsjećamo da je ovo netjecanje daleko "jače" od županijske razine, jer u našem slučaju natječu se škole s cijele Ličko-senjske županije, većeg dijela Karlovačke županije (cijeli ogulinski i slunjski kraj), te jedan dio zadarske županije. Konkurencija jaka, građa i pitanja teški, i samim time ovo je uspjeh za svaku pohvalu. U nastavku fotografije s cjelodnevnog druženja.

> MZOS