A u nas ...

UČENICE NAŠE ŠKOLE OSTVARILE PONOVNO ZAPAŽEN USPJEH!

Autor: Ruža Neralić, 13. 12. 2009.

Nakon nastupa u Koprivnici i osvajanja 3.mjesta na državnom prvenstvu u kategoriji U-18, na 19. EKIPNOM PRVENSTVU RH KADETKINJE U-14,održanom u Ogulinu 13. prosinca, naše učenice ponovno su osvojile medalju brončanog sjaja. Za ekipu Ogulin-1 nastupile su: Marija Neralić 509, Daniela Rajak 539 i Ana Grdić 499. Tea Žlimen igrala je za ekipu Ogulin2 i srušila 460 čunjeva. Marko i Andrija Božičević na državno prvenstvo putovali su u Osijek i osvojili 7.mjesto. Vrijednost postignutih rezultata potvrđuje poziv gradonačelnika Ogulina naših kuglačica na svečano primanje u uredu gradske vijećnice u četvrtak u 13 sati.

> MZOS