A u nas ...

Prvi put na državnom prvenstvu u kuglanju

Autor: ANA GRDIĆ, DANIJELA RAJAK, 24. 11. 2009.

U subotu 21.11.2009. održano je XIX. EKIPNO PRVENSTVO U RH za mlađe juniorke U-18. Osjetile smo silno uzbuđenje jer smo imale priliku sudjelovati na tako važnom natjecanju, a treniramo tek godinu dana. Prijevoz nam je osigurala škola. Trema se nije osjećala, kombijem je odzvanjala pjesma, bile smo uzbuđene jer je pred nama bio novi kuglački izazov.

Ambijent nas je oduševio i počele smo se opuštati. Poštivajući propozicije bacale smo s velikim kuglama, i napravile vrlo dobre rezultate. Ukupno smo srušile 2037 čunjeva. Najbolja je bila Morena Rendulić sa srušenih 530 čunjeva, potom Ana Grdić sa 521, Danijela Rajak 501 i Marija Rahan 485 srušenih čunjeva. Naši prijatelji iz muške ekipe ''KLEK'' nažalost nisu išli s nama jer se njihovo natjecanje održalo u Ravnoj Gori, gdje je Andrija Božičević zadivio sa rezultatom 515 , a Marko Božičević nije mogao prisustovao zbog visoke temperature. Druženje i upoznavanje novih prijatelja obilježilo nam je prvi odlazak na natjecanje. S nestrpljenjem očekujemo 12. prosinac kada će se održati Državno prvenstvo za kadetkinje U-14 i nadamo se još jednom lijepom kuglačkom druženju i dobrim rezultatima!

> MZOS