> Nastava  > Vjeronauk
Meditacije

Iz vjeronaučne bilježnice

Autor: Luka Krznarić, Doris Božičević, Josip Anušić, 2. 7. 2010.

Od OSTARIJE-DJECJE-biljeznice-2010

Nastava je prestala prije dva tjedna. Zadnje sate vjeronauka iskoristili smo za pregledavanje vježbenica i bilježnica, da se podsjetimo što smo to sve radili kroz godinu. Svi smo ostali "paf" kad smo vidjeli koliko je tu lijepih i prelijepih crteža, i vidjet ćete,  s vrlo zanimljivim detaljima. Zamolio sam djecu, da svi, baš svi, koju mogu i imaju mogućnost kod kuće skenirati svoje crteže koje izaberu po svojoj volji, a onda ćemo ih objaviti na internetu. Evo prvih koji su bili vrijedni: mlade dame Doris i Iris, te mladi gentlmen Luka. Uživajte i nadajmo se još kojem lijepom crtežu kao osvježenju za ljetne dane. Hvala djeco!!!