LIDRANO 2018. - novi krug natjecanja

Autor: Anita Žanić Prebežić, 25. 1. 2018.

U srijedu 24. siječnja 2018. u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića Duga Resa je održano predžupanijsko natjecanje LIDRANO 2018. Od naših učenika u pojedinačnoj dramskoj kategoriji su nastupili učenici Ivan Barko ( 4. r.) koji je interpretirao pjesmu D. Tadijanovića Pozdrav šumi pod mentorstvom svoje učiteljice Višnje Juričić i Karla Pribanić koja je izvela monolog Muke s R čiji autor je ujedno i njezin učtelj - mentor Dražen Valentin. U kategoriji skupnih dramskih izraza su nastupili učenici PŠ Tounj u sastavu: Eva Suknaić, Viktorija Pribanić, Matija Kromar, David Pribanić i Miroslav Pribanić, a oni su izveli djelo pod naslovom Nevolje s piscem čiji autor je također njihov učitelj- mentor Dražen Valentin.

Na županijsku smotru LIDRANO 2018. našu školu će predstavljati učenici PŠ Tounj sa izvedbom Nevolje s piscem, a u kategoriji literarnih radova na županijsku smotru idu radovi dvojice naših učenika sedmih razreda Lovre Pahera i Mateja Vukovića. Svima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.

Fotografije s LIDRANA možete vidjeti u fotogaleriji.