Zadruga - radionica

Autor: Maja Stošić, 9. 10. 2017.

Na redovitom okupljanju naših mladih zadrugara i njihovih voditeljica, ponedjeljak 9. listopada, imali smo priliku vidjeti nešto veći broj vrijednih ručica učenika koji su se odazvali na poziv voditeljica da sudjeluju u stvaranju nečega novoga. Na ovome okupljanju gošća je bila Iva Magdić, modni dizajner i slobodna umjetnica iz Ogulina, koja je s našim zadrugarima podijelila svoje ideje, ali i svoje znanje, svoje vrijeme, rad i trud i repromaterijal. Iva nam je u uvodu rekla: "ideja projekta je podijeliti kreativnost, ideje, dati prostora za rast i u svakom slučaju potaknuti na nesebično dijeljenje znanja, maštovitosti i kreativnosti, stvarajući pri tome radost i zadovoljstvo osobe koja prima i osobe koja daje. Kroz oslobađanje umjetnosti, free art, oslobađa se i otvara naše srce: free heart."

U radionicu se uključila i ravnateljica Anđelina, a privukla je kuharicu Ivanku i naše spremačice Renatu i Višnju, da vide što se to novo radi.

Nadamo se nastavku suradnje i novim idejama i kreacijama.

Zadrugari, samo naprijed!