Izmjena stolarije u školi Josipdol

Autor: Anita Žanić Prebežić, 21. 9. 2017.

Protekli vikend, iako kišovit bio je vrlo radni u OŠ Josipdol gdje su bili radovi oko izmijene stolarije.  Zahvaljujući sredstvima Općine Josipdol i Karlovačke županije  izmijenjeno je 16 prozora na učionicama hrvatskog i engleskog jezika, matematike, tehničke kulture i informatike. Nova i kvalitetna stolarija osigurat će toplije razrede našim učenicima i spriječiti prokišnjavanje, a zatim i vlaženje školskih prostorija.

Isto tako donacijom Općine Josipdol u iznosu od 10,000 kuna kupljena je oprema potrebna za daljni rad škole. Vrlo smo zahvalni na razumijevanju naših potreba kod naših osnivača Karlovačke županije i Općine Josipdol koji nas financijski prate u realizaciji naših potreba.

Budući da slika govori više od riječi evo i nekoliko sličica u našoj fotogaleriji.