Humanitarna akcija učeničke zadruge „Ča veliki,ča mali“

Autor: Anita Poljak, 16. 1. 2017.

Učenička zadruga „Ča veliki,ča mali“ organizirala je humanitarnu akciju za pomoć u liječenju djevojčice Emme koja  ide u Prvu osnovnu školu Ogulin. Emma se svim snagama bori za svoj oporavak, za svoje djetinjstvo koje je prekinuto. Pomoći onima kojima je pomoć potrebna nešto je što čovjeka može učiniti sretnim jer je učinio neko dobro djelo. Vjerujemo da se dobro dobrim vraća. Svoju djecu moramo naučiti da nije loše davati i pomagati pogotovo onima kao što je naša Emma. Nadamo se da će naša Emma opet imati sretno djetinjstvo.

Prodavali su se proizvodi učeničke zadruge i organiziran je turnir u odbojci. Ukupno je skupljeno 1045,00 kuna.

OŠ Josipdol  (prodaja proizvoda i turnir u odbojci) – 490,00

PŠ Oštarije(prodaja ispred crkve) – 458,00