Poštovani roditelji!

Autor: Anita Poljak, 4. 11. 2016.

Ovim Vas putem obavještavamo da je Odlukom Karlovačke županije kao osnivača od 02. studenoga 2016. godine uslugu prijevoza učenika na području Osnovne škole Josipdol vrši prijevoznik -Prijevoznički obrt Josip Knežević, Mukinje 57, 53 231 Plitvička jezera, OIB 46407365136, umjesto dosadašnjeg Autotransa d.o.o., Rijeka, budući je proveden natječajni postupak , i isti bio najpovoljniji ponuditelj u provedenom postupku javne nabave.

Škola na isto nema utjecaja, kao ni na odabir vozača- djelatnika

Napominjem da je novi predstavnik tvrtke koja vrši prijevoz ,u dosadašnjoj komunikaciji i realizaciji,  izuzetno korektan i spreman za dogovor.

Stoga molim roditelje učenika putnika sa svih naših škola da se dana 8. studenog 2016.  U 15 h odazovu sastanku  u matičnoj školi, kome će biti nazočan i gospodin Knežević, vlasnik,  te ćemo, nadam se, konstruktivnim dogovorom doći do najboljeg rješenja.

Do skorog viđenja, srdačan pozdrav                                                           Anđelina Božičević, ravnateljica