Infokup 2015. – županijska razina

Autor: Anita Poljak, 27. 2. 2015.

21. siječnja  u našoj školi, po prvi puta,  održano je školsko Natjecanje iz informatike na kojem su sudjelovale učenice osmog razreda Područne škole Lucije Capan iz Tounja. Školskoj razini natjecanja pristupilo je sedam učenica:  Dorotea Brozović , Lana Pribanić, Eva Vranešić,  Željka Capan, Natalija Rendulić, Danijela Matešković i Matea Stanišić. Svojim rezultatom u kategoriji Osnove informatike čak pet učenica uspjelo se plasirati na županijsko natjecanje.

Županijsko natjecanje Infokup 2015. održano je 20. veljače u OŠ Grabrik u Karlovcu.

Privremene neslužbene rezultate možete pogledati OVDJE. Također na ovim stranicama možete pogledati i primjerak testa koji su učenice rješavale. Ova kategorija obuhvaća široko područje od povijesti računala, poznavanja svih programa do brojevnih sustava i logičkih funkcija.

Čestitam curama na postignutim rezultatima, pohvale za sav uložen trud i hrabrost. Hvala na lijepom druženju u Karlovcu ;-)