Proljetni odmor učenika

Autor: Josip Anušić, 5. 4. 2009.

Proljetni odmor učenika započinje uvijek na Veliki četvrtak, tj. četvrtak pred Uskrs. Ove godine je odmor započinje 9. travnja a završava 19. travnja. Dakle, prvi radni dan nakon odmora jeste ponedjeljak 20. travnja.
Kršćani koji obilježavaju ovaj najveći blagdan po julijanskom kalendaru -19. trravnja- mogu dobiti slobodno 20. travnja na Uskrsni ponedjeljak.

Svima koji slave blagdan Uskrsa, učenicima i njihovim roditeljima, želimo sretan i blagoslovljen Uskrs.

Također želimo da kroz ovih deset dana proljetnog odmora okrjepite i duh i tijelo. Bliži se toplije vrijeme i kraj školske godine i utrka za boljim ocjenama, trebat će nam svima jaka volja i puno rada da uspješno dovršimo školsku godinu.

Djelatnici OŠ Josipdol