Nastava redovito, uz sugestiju roditeljima da odgovorno procijene mogućnost slanja svoje djece u školu

Autor: Josip Anušić, Zorica Jurašić, 2. 2. 2014.

Josipdol, 2.2.2014., - Draga djeco i poštovani roditelji, jučer i danas česti su upiti dali će u ponedjeljak biti redovita nastava. Kako bi doznali pravo stanje i donijeli konačnu odluku, telefonski smo kontaktirali nekoliko osoba i na području općine Josipdol i Tounj. U nekim naseljima i ulicama prohodnost još nije zadovoljavajuća, dok se od toga jednim dijelom očekuje normalizacija prometa do noći i tijekom noći.
Odlučeno je da se sutra nastava normalno odvija prema rasporedu uz sugestiju roditeljima da odgovorno procijene mogućnost slanja svoje djece u školu. Naravno, eventualni izostanci bit će opravdani.

Vremenske (ne) prilike pratimo i dalje, te ako dođe do kakvih promjena bit ćete obaviješteni preko stranica, ovdje, te na facebook.