Na satu lektire

Autor: PETAR MALNAR, Anita Poljak, 16. 12. 2013.

Ljudi dobrog  srca  ovaj mjesec poklanjaju drugima više ili manje vrijedne poklone. Oni mogu biti materijalne ili neke druge prirode. Duže se sjećamo onih nematerijalnih, duhovnih. Jedne čuvamo na policama regala i vitrina, a ove  druge  u srcima. Na jedne pada prašina, drugi  ostaju uvijek čisti u nama.

Prošlog su nam tjedna članovi Kazališne skupine Jaglac poklonili predstavu „Na satu lektire“. Ema, Melani, Tena, Nika, Filip, Marija, Iva, Ante, Zara i Sandra  pokazali su nam svoje glumačke sposobnosti. U predstavi su pokazali  jedan običan školski sat na kojem učiteljica s učenicima razgovara o pročitanoj lektiri. Nastavni sat ometa iznenadni dolazak likova iz bajke mlinarice i Cvilidrete.

Moram opet i uvijek ću ponovo pohvaliti ponašanje naših učenika. Zahvalili su prijateljima iz Ogulina tišinom tijekom predstave  i pljeskom kada je to trebalo.

Malo fotkica posjetiteljima naše stranice pokazat će dio atmosfere na predstavi.

Petar Malnar, prof.