Zadrugari sudjelovali u humanitarnoj akciji

Autor: Doris Božičević, 19. 5. 2013.

SABLJACI, 19.svibnja 2013. na jezeru Sabljaci u organizaciji Društva Naša djeca Ogulin i Gradskog koordinacijskog odbora akcije "Gradovi i općine prijatelji djece", te uz pomoć mnogobrojnih udruga i tvrtki grada Ogulina, obilježen je Dan obitelji, po mnogima najuspješniji i najmasovniji do sada.

Posebnost ovogodišnjeg obilježavanja Dana obitelji bio je humanitarni karakter manifestacije jer je prihod od 3.000,00 kuna, koji je prikupljen od kotizacije odbojke na pijesku, prodaje suvenira, cvijeća i ostalog, te prikupljenih novčanih sredstava udruga, bio namjenjen u humanitarne svrhe: pomoć za liječenje jednog dječaka iz OŠ Ivana Brlić Mažuranić - Ogulin. Naša zadruga je utržila oko 200kn. U ovim aktivnostima, ispred naše zadruge predvođeni učiteljicom Majom Stošić, sudjelovali su učenici: Iris Božičević, Anamaria Graovac, Edi Graovac, Dino Cazin, Sandra Bokulić, Lucija Tunjić, Ivana Tunjić i Doris Božičević.