Majčin dan

Autor: KATARINA PRIBANIĆ, 13. 5. 2013.

Svibanj, po mnogima najljepši mjesec u godini,a jedan dan u njemu posvećen je najdražem biću na svijetu-majci. Majku volimo svaki dan, cijeli život i ne možemo je zaboraviti i prestati voljeti čak i kada više nije s nama.

Zato su maleni prvačići bili vrijedni i pripremili poklone za svoje drage majke. Uz pomoć učenika četvrtog razreda i njihovog učitelja Zvonimira Turkalja naučili su raditi s gipsom te načinili tanjuriće koje su  na kraju ukrasili cvijetom. Na satu glazbene kulture naučili smo predivnu pjesmu Čestitka majčici, te naučili recitirati pjesmu Majka i sunce. Nadamo se da su uspjeli razveselili svoje majke, posebno svojim osmjesima.

Učiteljica mr.Tanja Županić,dipl.uč