Male oštarske rukometašice

Autor: Josip Anušić, 10. 3. 2009.

Već niz godina među učenicama osnovnoškolskog uzrasta u Oštarijama jako je popularan rukomet. Rukometašica ima u svim uzrastima, redovito treniraju i redovito nastupaju zajedno s vršnjakinjama iz Ogulina. Ovu subotu naše najmlađe rukometašice gostovale su u Umagu. Nisu postigle neki zavidan takmičarski rezultat, ali je postignuto da su cure oduševljene ovim gostovanjem i ovim sportom uopće.

Ponedjeljak, 9. ožujka, nakon natjecanja, sve cure su imale na sebi medalje kao uspomene na sudjelovanje i s ostalim vršnjakinjama imali su puno toga pričati sa svoga putovanja. Na njihovo navaljivanja, učitelji su morali odmah tražiti školski foto-aparat i poslikati ekipu za postaviti na internet.

Curama u budućnosti želimo još mnogo ovako lijepih iskustava, prvo druženja i novih prijateljstava, a možda i po koji dobar rezultat. Svakako, prvo gdje moraju postići rezultate jeste učenje.

Stoje: Gloria, Lucija, Doris, Anamarija, Karla, Katarina, čuče: Marija i Barbara