Fašnik u Josipdolu

Autor: KATARINA PRIBANIĆ, 21. 2. 2012.

Dana, 21.2.2012. u matičnoj školi u Josipdolu učenici od prvog do četvrtog razreda obilježili su Fašnik. Bilo je tu crvenkapica, vila, pepeljuga, vještica, kauboja i drugih stvarnih i nestvarnih bića...

Učenici su bili lijepi i veseli, te su rado sudjelovali u različitim igrama koje su im pripremili njihove učiteljice i učitelj: šarena povorka, «vrući» kolut, ples s loptom… Bilo je jako zabavno, a slika govori više od tisuću riječi pa ćemo vam pokušati dočarati dio veselog  ozračja.

Na kraju je povjerenstvo u sastavu razrednih učiteljica Višnje Juričić, Vesne Domitrović, Tanje Županić i učitelja Zvonimira Turkalja  odabralo najljepše maske razreda koje su primili prigodno priznanje i čokoladu.

Najljepšim maskama razredima izabrani su : Karmen Puškrić (čarobnica -1.razred), Domagoj Herceg (zatvorenik -2. razred), Kristijan Sabljak (gusar- 3. razred) i grupna maska Toni Marinić, Tea Belančić i Nikica Velić (kauboji- 4.razred).

Maskirana publika...

...igre..