Zorica Jurašić nova ravnateljica

Autor: Josip Anušić, 9. 2. 2009.

Školski odbor OŠ Josipdol na sjednici održanoj 9. veljače 2009. izabrao za novu ravnateljicu gospođu Zoricu Jurašić, učiteljicu razredne nastave. Procedura imenovanja bit će upotpunjena potvrđivanjem od strane ministra. Izabranoj želimo puno poslovnih uspjeha.

Gospođa Zorica diplomirana je učiteljica razredne nastave s pojačanom likovnom kulturom, a iza sebe ima već 22 godine radnog staža u struci, dakle cijeli svoj dosadašnji radni vijek. Od toga nepunih zadnjih 17 godina radi u PRO Siniše i Zrinka Rendulića u Oštarijama u razrednoj nastavi. Zadnjih oko mjesec dana imenovana je od strane školskog odbora v.d. ranatelj nakon što je bivšem ravnatelju Ivicu Bićanu stiglo rješenje o nesposobnosti zbog bolesti za obavljanje poslova ravnatelja.