Školska natjecanja

Autor: Josip Anušić, 5. 2. 2009.

Školska natjecanja iz svih predmeta upravo se održavaju u svim školama lijepe naše. Raspored i termini  precizno su dogovoreni tako da između dva natjecanja ima po koji dan da se uhvati dah, što je naročito cijenjeno od djece koji su se prijavili ili prihvatili natjecanja iz dva ili više predmeta. Područni razredni odjel Oštarije u utorak je ugostio natjecatelje za predmet Vjeronauk. Rješavanju testova pristupilo je šest učenika od prijavljenih devet, jer tri učenika su bila bolesna. Za daljnje natjecanje, po propozicijama, na biskupijsku razinu bit će upućena 4 najbolja rezultata koja su ostvarili: Filip Franjković i Tea Grba 6. raz., Marko Tunjić 8. raz. svi troje iz Oštarija i Anamarija Muhar 7. raz. iz Josipdola.

Predstavnicima naše škole neka je sretno na natjecanju biskupijske razine  u ogulinskoj obrtničkoj školi 2. ožujka. Pobjednik ove razine natjecanja ide na državno natjecanje u Makarskoj. Tema ovogodišnjeg vjeronaučnog natjecanja ili Makove olimpijade jeste Sv. Franjo: Franjo Asiški u izgradnji Crkve".