Ipak se (o)kreće!

Autor: Josip Anušić, 2. 2. 2009.

Mislili ste da će prestati svijet postojati kad su naši izgubili u finalu svjetskog rukometnog prvenstva, mislili ste da će zemlja stati i da više ništa neće biti kao prije? Dijelom ste u pravu. Nikada nije isto samo tren poslije. Tako i na ovim stranicama. Kako vidite u naslovu i ako ste malo "poklikali" po ovim linkovima s lijeva i s desna ipak se (o)kreće i ovdje.

Otvoreno je nekoliko pitanja u forumu, sedmi i osmi razred iz Josipdola započeli su s osnovnim podacima, valjda neće stati, preuzeta je vijest prof. Petra vezana uz Božićnu priredbu održanu u Oštarijama, a na tu temu postavljena je i foto galerija. Tu je i vijest Župnog ureda o ovogodišnjoj proslavi sv. Valentina koji je suzaštitnik Josipdola.

Ufam se u obećanje nekoliko učenika da će se cijelim bićem pridružiti na dodavanju sadržaja  ovdje, samo da prođe ovaj prvi val školskih natjecanja. Svi ostali koji nisu kontaktirani i imaju materijala za objavu, želju za pisanjem, slikanjem i snimanjem neka se jave na e-mail: josip.anusic(at)skole.hr ili još bolje: neka me povuku za rukav kad me vide. Popričat ćemo.Za početak na stranici je postavljeno mnogo sadržaja s drugih destinacija koje se bave školom, učenicima, učiteljima i roditeljima. Na takve sadržaje imate u rubrici posvećenoj roditeljima i kod osmaša. Vidjet ćete naslov plavim slovima i kraći sadržaj, pa ako vam se svidi taj kraći sadržaj potrebno je samo kliknuti na plavi naslov da bi pročitali cijeli članak. Članci su potpisani od strane stručnjaka u tom području i uistinu su korisni. Na stranici Vjeronauk napravljen je uvod i također su dodani sažeci vijesti iz naše biskupije. U kutku za roditelje dodana je informacija o pojedinačnim razgovorima za 7. razred.

Sve je ovo samo ogledno, da se vidi kako može jednostavnije, naravno da će se mora još puno poraditi na kvaliteti, pa i kvantiteti.