Raspored božićnih svečanosti po našim školama

Autor: Josip Anušić, 7. 12. 2009.

Povodom božićnih i novogodišnjih blagdana Osnovna škola Josipdol organizira niz koncerata u suradnji s nekoliko organizacija koji djeluju na našem upisnom području: KUD Tounjčica iz Tounja, KUD Modruš, Ženski pjevački zbor Oštarije zajedno sa školskim pjevačkim zborovima iz škola Josipdol, Oštarije i Tounj. Raspored je slijedeći:

1. 19.12. u 19.30 sati - školska dvorana Tounj,
  2. 21.12. u 19.30 sat - školska dvorana Josipdol,
  3. 22.12. u 19.30 sati - Vatrogasni dom Oštarije.

Pozvani su svi roditelji, bake i djedovi, susjedi i prijatelji da svojim prisustvom uveličaju svečanosti, a ujedno na taj način doprinesu stvaranju ljepšeg i ugodnijeg pred-blagdanskog ozračja koje će sve nas uvesti u radost blagdana Božića.

Ča veliki, ča mali - učenička zadruga iz Oštarija poziva sve svoje sugrađane na dvije priredbe uoči blagdana Božića i to:

1. 23.12. u (naknadno ćemo obavijestiti) na dječju priredbu "Nastavak božićne čarolije"  u Vatrogasni dom Oštarije.
  2. 24.12. u ranim večernjim satima božićni sajam unutar zidina crkve, a oko 20 sati započinje skazanje "Rođenje Isusa Krista" u izvedbi učenika nižih razreda, u 23 sata polnoćka.