Plesna škola posjetila naše škole

Autor: Josip Anušić, 2. 10. 2009.

Zadnjega dana u tjednu, pa tako dobro i ugodno iznenađenje kao što je posjet poznatog plesnog para, Ištvan i Gabrijela. Na radost djece, došla je promotorska ekipa plesnog kluba Tango iz Karlovca u čijem je sastavu bio i plesni par koji je prezentirao ljepotu modernog plesa. Svrha je pokretanje plesne škole među školskom djecom što je predstavio gospodin Boris Šušnjar, trener- učitelj plesa, koji je trenirao i Ištvana. Fotografije su snimljene u školi Oštarije gdje su učenici mogli vidjeti tri moderna plesa u izvedbi TV para. Slijedeća je za posjet bila je škola Josipdol. Svi učenici su dobili reklamni letak da ih ponesu roditeljima da bi ih uključili u školu plesa. Cijena neće prelaziti 150kn po djetetu za mjesec dana. Roditelji možete prijaviti djecu na broj s letka. Što prije, prije će početi.

Ištvan i Gabrijela