Jako uspješnih četvero naših mladih biologa

Autor: Sanja Hrvoj Musulin, 12. 3. 2019.

Ovogodišnje Županijsko natjecanje iz biologije održano je 12. ožujka 2019., u OŠ " I.B. Mažuranić ", u Ogulinu. Na županijsku razinu natjecanja pozvana su četiri učenika naše škole. U kategoriji sedmih razreda natjecali su se Antonio Vuković i Borna Župan, a u kategoriji osmih razreda Lara Franjković i Matej Vuković.
Nakon višemjesečnog vrijednog rada, proučavanja i rješavanja zadataka svi učenici su ostvarili dobre rezultate.

U kategoriji sedmih razreda Borna Župan osvojio je drugo mjesto, a Antonio Vuković četvrto.
U kategoriji osmih razreda Lara Franjković osvojila je peto mjesto, a Matej Vuković trinaesto.

Nadamo se da će ljubav prema biologiji njegovati i dalje, u nastavku svojeg školovanja.

Mentorica: Sanja Hrvoj - Musulin