Županijsko natjecanje - Infokup

Autor: Anita Poljak, Josip Anušić, 14. 2. 2018.

Nastavljaju se odlične vijesti s predmetnih natjecanja i prvo sa županijskog, pa najizvrsnije. Lea Bertović prvakinja je iz predmeta informatika u Karlovačkoj županiji. Natjecanje je održano 9. veljače od 13 sati u OŠ Turanj – Karlovac. Našu školu u najboljem svijetlu predstavili su učenici: Lea Bertović (Oštarije) i Matija Kromara (Tounj). Između 31 natjecatelja naša je Lea bila najbolja. Kategorija natjecanja, ispitna pitanja, bila su Osnove informatike. Sanja Kurelac mentorica je naše prvakinje koje su vrijedno radile ove školske godine. Ovo je nastavak slijeda dobrih rezultata, i prošle godine naš je učenik bio 3. na ovome natjecanju.  Matija Kromar učenik 6. Razreda kao najmlađi natjecatelj odlično se izborio u starijoj konkurenciji učenika 7. i 8. razreda i postigao 7. mjesto.